Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
132 000 €
258 169.56 лв.

(1 970 €, 3 852.99 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:29 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 48 пъти.
Площ:
67 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Предлага двустаен апартамент с площ 67 кв.м (57 кв.м ЧЗП), разположен на 2-ри етаж от 4 в новострояща се сграда пред Акт 15. Жилището е с функционално разпределение и е разположено в отлично развиваща се зона само на 2 минути от НСА, бъдещата метростанция, хипермаркет Кауфланд и спирки на градски транспорт. Характеристики: Строителство: тухла Етаж: 2 от 4 Възможност за закупуване на подземни паркоместа и гаражи Подходящ както за живеене, така и за инвестиция в бързоразвиващ се район.
Особености
Тухла
За контакт:
0888109040
Агенция:
ЯВЛЕНА
0888 10 90 40
ЯВЛЕНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
south_park.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Черни връх' 35, ТЦ Кричим, ет.2
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 1b177935219435279

132 000 €
258 169.56 лв.
История на цената
(1 970 €, 3 852.99 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност